Stavební spoření Raiffeisen

Raiffeisen Stavební spořitelna nabízí široké spektrum možností ke spoření i získání úvěru na bydlení. Nabídka stavebního spoření se rozděluje do dvou tarifů.

rostoucí penízePrvním z nich je Spořicí tarif, který je vhodný zejména pro dlouhodobé spoření. Vklady jsou úročeny 2% ročně, samozřejmostí je státní podpora. Úroková sazba řádného úvěru ze stavebního spoření je tu nastavena na 4,9% ročně. Klient také může v průběhu trvání spoření požádat o změnu tarifu na Úvěrový tarif.

Vklady Úvěrového tarifu jsou úročeny 1% ročně a úroková sazba řádného úvěru ze stavebního spoření je pouhých 3,5% ročně. Tato úroková sazba je garantována po celou dobu splácení úvěru. Úvěrový i Spořicí tarif poskytuje slevu ze vstupního poplatku 15% pro lidi mladší 25 let.

Na internetových stránkách Raiffeisen je k dispozici kalkulačka pro výpočet Stavebního spoření, ale ta je na pohled příliš složitá, ačkoliv umožňuje široké nastavení.

Raiffeisen také nabízí paletu překlenovacích úvěrů:

Štítky:

Stavební spoření , Doba spoření , Cílová částka , Státní podpora , Brno , Praha , Kalkulačka

Novinky z celého internetu

20.10.2010 - Banky v ČR

Pokud se zajímáte o bankovní služby, nepřehlédněte nové webové stránky banky v ČR. Na stránkách se nachází nepřeberné množství informací, od přehledných informací o bankovních společnostech přes přehled půjček. Na stránkách najdete popis většiny tuzemských bank a i popis jejich služeb.

Menu

Články

Výběr stavebního spoření
Výběr stavebního spoření

Stavební spoření je finančním produktem, který vznikl, aby poskytl....

Články z oboru

Oblíbené