Stavební spoření ČSS

Tato spořitelna, která si za svého mluvčího vybrala chytrou liškou a heslo „na těchto základech můžete stavět“ nabízí samozřejmě širokou nabídku úvěrových i spořících služeb.

úroky variantyStavební spoření nabízí ve třech tarifech. Tarif Invest je určen pro co nejvyšší zhodnocení úspor a nabízí úročení vkladů 2% ročně. Úvěr je úročen sazbou 4,8% ročně a pro jeho využití musíte mít naspořeno minimálně 40% cílové částky. Minimální výše cílové částky je 40 000Kč.

Tarif Atraktiv je určen pro ty, kteří chtějí v budoucnu výhodný úvěr ze stavebního spoření, který je u Lišky úročen 3,7% ročně. Úroková sazba vkladů je však nižší a to 1%. Minimální cílová částka je 40 000Kč. A pro získání úvěru je třeba mít naspořeno nejméně 38% z cílové částky.

Tarif Perspektiv je takovým kompromisem. Zachováno je výhodné úročení vkladů 2%, ale minimální cílová částka je 150 000Kč a pro získání úvěru je třeba mít naspořeno nejméně 35% cílové částky, přičemž úvěr bude úročen sazbou 4,8% ročně.

domečekPřeklenovací úvěry u Lišky jsou do 500 000Kč bez ručitele a od 700 000Kč lze ručit jen pohledávkou nebo nemovitostí. Internetové stránky Českomoravské stavební spořitelny také obsahují přehlednou kalkulačku pro své produkty.

Následně mu je díky havarijnímu pojištění škoda vyplacena pojištění vozidel.

Štítky:

Stavební spoření , Doba spoření , Cílová částka , Státní podpora

Novinky z celého internetu

20.10.2010 - Banky v ČR

Pokud se zajímáte o bankovní služby, nepřehlédněte nové webové stránky banky v ČR. Na stránkách se nachází nepřeberné množství informací, od přehledných informací o bankovních společnostech přes přehled půjček. Na stránkách najdete popis většiny tuzemských bank a i popis jejich služeb.

Menu

Články

Výběr stavebního spoření
Výběr stavebního spoření

Stavební spoření je finančním produktem, který vznikl, aby poskytl....

Články z oboru

Oblíbené