Stavební spoření Česká spořitelna

Stavební spoření v nabídce České spořitelny reprezentuje známá Buřinka. Co Stavební pojišťovna České spořitelny vlastně nabízí?

spořeníSamozřejmostí je stavební spoření a úvěr ke stavebnímu spoření. Dále nabízí i překlenovací úvěry HYPO TREND a TREND. Buřinka poskytuje roční úročení vkladů ve výši 2%. Pro poskytnutí úvěru ze stavebního spoření musí mít klient na účtu stavebního spoření minimální zůstatek ve výši 40% z cílové částky stavebního spoření. Klient také může získat úvěr i po vyplacení uspořené částky i státní podpory a to do 12 měsíců od vyplacení. Případně klient může v této době získat příslib úvěru, který trvá 6 měsíců od vypsání příslibu (ale ruší se původní rezervační doba 12 měsíců).

Úvěry ze stavebního spoření mají nastavenu úrokovou sazbu na 4,75% ročně a klient musí platit měsíčně minimálně 0,55% z cílové částky.

překlenovací úvěrZ překlenovacích úvěrů tu je hlavně HYPO TREND s úrokovou sazbou 5,15/5,95% při variabilní respektive fixní úrokové sazbě, přičemž délka splácení úvěru může být až 28 let. Úvěr TREND vyžaduje úrokové sazby 5,95/6,35% ročně při maximální délce úvěr 18 let.

Buřinka také nabízí velmi přehlednou a snadno ovladatelnou online kalkulačku na výpočet stavebního spoření, která může podat detailní informace měsíc po měsíci.

Výhody

Pokud si člověk z něčím neví rady, je lepší se zeptat a nikam nespěchat Půjčky bez poplatku předem.

Štítky:

Stavební spoření , Doba spoření , Cílová částka , Státní podpora

Novinky z celého internetu

20.10.2010 - Banky v ČR

Pokud se zajímáte o bankovní služby, nepřehlédněte nové webové stránky banky v ČR. Na stránkách se nachází nepřeberné množství informací, od přehledných informací o bankovních společnostech přes přehled půjček. Na stránkách najdete popis většiny tuzemských bank a i popis jejich služeb.

Menu

Články

Výběr stavebního spoření
Výběr stavebního spoření

Stavební spoření je finančním produktem, který vznikl, aby poskytl....

Články z oboru

Oblíbené